Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ve Dostlarını Tesisimizde Ağırladık

 

 

 

30.10.2013 tarihinde Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fahrettin Ulusoy ve İcra Kurulu Başkanı Sayın Eren Günhan Ulusoy'un ev sahipliğinde, Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret Odası Başkanı Sayın Zeki Murzioğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sayın Sinan Çakır ve şehrin önde gelen iş adamlarının katılımları ile düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya gelindi.

 

 

Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fahrettin Ulusoy yaptığı hoş geldiniz konuşmasında, güzel bir günde, tesislerinde bu kadar seçkin misafiri ağırlamaktan ve hep birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluğu belirtip, Samsun'daki iş adamlarının ve Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın şehre yaptığı hizmetlerden ve katkılardan dolayı hissettiği memnuniyeti dile getirdi. Sayın Ulusoy, bu organizasyonun mimarının Sayın Yusuf Ziya Yılmaz Bey olduğunun altını çizip, bu şehrin, bu ülkenin bir dönem daha Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a ihtiyacı olduğunu ve temennilerinin de bu yönde olduğunu belirterek konuşmasını tamamladı.

 

 

Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, bu güzel birlikteliğin oluşmasında öncelikle Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ailesine ve bu birlikteliğe destek veren herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Samsun şehrine yapılan hizmetlere ve seçim öncesi yaşanan hareketliliklere değindi. Samsun’un bulunduğu coğrafi ve bölgesel ortamın tarih boyunca yurt kalkınmasındaki önemini vurgulayan Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye’nin kuzeyinde olan ülkeler ile olan ticaretin omurgasının Samsun şehrinden kurulduğunu, şehrinin giderek daha da önem kazandığını ve gelecek 10 yıl içerisinde Samsun’a yapılacak yatırımlardan kendisinin umutlu olduğunu belirtirken, iş adamlarına Samsun’a yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

 

Kahvaltı sonrası, bu denli geniş kapsamlı bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını bir kez daha dile getiren Sayın Fahrettin Ulusoy ve Sayın Eren Günhan Ulusoy, bu birlikteliklerin en kısa süre de tekrarlanması dilekleri ile misafirlerini yolcu ettiler.